Známá neznámá - Octavie

8. února 2014 v 19:39 | Sola Fidelis/sola.
duben 2013//


Ahoj :) Jelikož jste ode mě v poslední době nic nečetli, chci vám doporučit něco úžasného od jiné autorky :) Tento příběh jsem si zamilovala a doufám, že si ho zamilujete i vy :3

Dramione, Hermiona/Viktor
Draco Malfoy, Hermiona Grangerová, Viktor Krum, Lucie Malfoyová, Luana Krumová, Veronica Krumová, Junia Krumová
Šest let po Velké bitvě

Hermiona si má za týden vzít Viktora, když k ní na ulici přibehne blonďatá holčička s výkřikem "mami". Přestože zjistí, že Luciin otec není nikdo jiný než Draco Malfoy, jde k nim domů, přečíst Lucii (na její přání) pohádku. Dozvídá se překvapivé novinky, ale v blízkosti Draca jim není těžké uvěřit - má na ni totiž účinky, na které si ze školy rozhodně nepamatuje, protože jen z letmého doteku se jí tají dech... A co teprve polibek?

17 kapitol+epilog
Česky (původní, ne překlad)

Známá Neznámá

(autor: Octavie)

Mně se to hrozně hezky četlo, není to moc složité na souvislosti, všechno je jasné. Kapitoly na sebe navazují, takže to je, jako byste četli jednu obrovsky dlouhou jednodílovku. Líbí se mi Octaviin styl psaní, mimochodem povídka je česká - tím nemyslím jen jazyk, ale i vznik - originál. A připadá mi to úžasné, protože její dílo bych spíše pokládala za anglické, do češtiny pouze přeložené. Dost mých keců, i když pochvalných, jen chci prostě říct, že stojí za to si ji přečíst, je fakt úžasná. A ano, taky jsem se děsila H/V páru, ale nebojte. Je to úžasné, i přes to.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama