Duben 2014

Eight ways to win your heart.

25. dubna 2014 v 21:46 | Sola Fidelis/sola. |  O Autorce (Challenge)
1. Make me laugh, make me smile.
2. Understand my jokes, get them and laughed at them with me.
3. Don't be afraid to hug me, kiss me. Don't act weird if I do one of these.

Nine things about yourself.

13. dubna 2014 v 15:12 | Sola Fidelis/sola. |  O Autorce (Challenge)
1. Někdy, když se směju, chrochtám.

2. Ještě jsem nenašla tak světlý make-up, aby nebylo poznat, že ho mám, takže žádný "nenosím".

3. Chtěla bych procestovat svět, navštívit všechny ty úžasné památky a ochutnat všechna ta národně vyhlášená jídla (a domluvit se s obyvateli jejich řečí)

4. Já a podpatky? Akademii mám až v červnu, no zkouším už odteď, abych nepadla.

Ten things you want to say to ten different people right now.

7. dubna 2014 v 17:38 | Sola Fidelis/sola. |  O Autorce (Challenge)

1. Maminko, miluju tě. Samozřejmě, že to se mnou vždy není nejlepší, jsem tak trochu líná ehm-ehm, ale miluju tě. A vždycky budu. Miluju tě. Miluju tě.

2. Sestřičko, spravíš se. Vím to. Vyrosteš a budeš úžasná, nesobecká, neovlivnitelná a bude ti záležet na vnitřní kráse a naučíš se úctě. Miluju tě, opravdu, jen jsi teď tak trochu nafoukanej sobeckej spratek.

3. Nex, zlato, strašně mě mrzí, že se teď nevídáme tak často, jak bývávalo zvykem. Chybíš mi a stýská se a miluju tě. Nikdy mi nebudeš o nic menší přítelkyní, jsi moje a vždycky mi na tobě bude záležet. Nebudu ti psát sáhodlouhej text, protože ty víš.

4. Žet (ne, v tomhle článku Blboidka opravdu ne), ten necelý rok s tebou jako sousedkou byl dokonalý. Jsi dokonalá a úžasná a smějeme se svým vtipům. Co lepšího si přát. A opět: miluju tě, protože, opět, je to pravda. Jsi jedna z nejnečekanějších lidí, co se mi stala a jsem za tebe nehorázně ráda.

5. Mí drazí přátelé, lepší partu jsem si nemohla přát. Směju se s vámi, utahuji si z vás, směju se vám, pomáháme si, štvete mě, rozesmáváte mě, dovádíte k šílenství, děláte ze mě blbce, děláte ze sebe blbce, neděláte vědu, když z vás dělám ignoranty a tuna a určitě víc dalších věcí… Jste moje, blběnky, a jako pokaždé, i dnes vás miluji.

Chtěly byste žít mimo z/Zemi? A proč?

5. dubna 2014 v 20:35 | Sola Fidelis/sola. |  Dává střípky sebe
Už tu bylo hodně věcí, ale tentokrát jsem se rozhodla udělat něco, pro mě, úplně nového. Přináším vám kraťoulinký rozhovor se svými třemi (čtyřmi) přítelkyněmi na téma. Každá je jiná a je to mile zvláštní.