Ten things you want to say to ten different people right now.

7. dubna 2014 v 17:38 | Sola Fidelis/sola. |  O Autorce (Challenge)

1. Maminko, miluju tě. Samozřejmě, že to se mnou vždy není nejlepší, jsem tak trochu líná ehm-ehm, ale miluju tě. A vždycky budu. Miluju tě. Miluju tě.

2. Sestřičko, spravíš se. Vím to. Vyrosteš a budeš úžasná, nesobecká, neovlivnitelná a bude ti záležet na vnitřní kráse a naučíš se úctě. Miluju tě, opravdu, jen jsi teď tak trochu nafoukanej sobeckej spratek.

3. Nex, zlato, strašně mě mrzí, že se teď nevídáme tak často, jak bývávalo zvykem. Chybíš mi a stýská se a miluju tě. Nikdy mi nebudeš o nic menší přítelkyní, jsi moje a vždycky mi na tobě bude záležet. Nebudu ti psát sáhodlouhej text, protože ty víš.

4. Žet (ne, v tomhle článku Blboidka opravdu ne), ten necelý rok s tebou jako sousedkou byl dokonalý. Jsi dokonalá a úžasná a smějeme se svým vtipům. Co lepšího si přát. A opět: miluju tě, protože, opět, je to pravda. Jsi jedna z nejnečekanějších lidí, co se mi stala a jsem za tebe nehorázně ráda.

5. Mí drazí přátelé, lepší partu jsem si nemohla přát. Směju se s vámi, utahuji si z vás, směju se vám, pomáháme si, štvete mě, rozesmáváte mě, dovádíte k šílenství, děláte ze mě blbce, děláte ze sebe blbce, neděláte vědu, když z vás dělám ignoranty a tuna a určitě víc dalších věcí… Jste moje, blběnky, a jako pokaždé, i dnes vás miluji.


6. Teto, měla jsem tě strašně moc ráda. Mrzí mě, že si mě pravděpodobně pamatuješ jako hysterického nevychovaného spratka. Jsem jiná, jsem lepší, vidíš to. Musíš to vidět. Stýská se mi.

7. Dědečku, jsem vděčná, že jsem se s tebou mohla rozloučit. Stále si tě pamatuji silného, zdravého, smějícího se a plného života, ale sbohem pro mě bylo důležité. Děkuji, že jsem mohla.

8. Někdy mě štveš, strýčku, až do běla, a někdy jsi tak neskutečně naladěný na stejnou vlnu, že to není ani možné. Ačkoli to tak vždycky nevypadá podle těch die-die-die pohledů, miluju tě. Tebe a tvůj humor.

9. Pro každou začínající spisovatelku (popř. si to skloňte jinak, pokud jste chlap), povídkářku, (blogerku,) která sem zavítá: Děláš to pro sebe, ne pro ostatní. Pokud tě to baví, nepřestávej. Nejsi dokonalá, ale jsi to ty (to se totiž cení nejvíc).
10. Being the selfish bitch I am, this is for me
. STOP being lazy, with procrastination, START laugh more AND always keep smile on your damn face PLUS live your life. You're the weirdest person I've ever met and no, this time it is not a positive thing.


Hey, nový týden a s ním i nová rubrika - Výzvy! Snad všichni znáte ty 30ti denní výzvy o sedech-lehách z fb, že. But this is way much better. So much better. A možná je trošku zvláštní, že jsem každému řekla, že ho miluju. No... chtěla jsem to říct, cítila jsem to. (jsem už jak brumbál, faktžejo...)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ty víš | 10. května 2014 v 21:10 | Reagovat

Ježiš ♥♥♥ tak si to tu čtu, mamka, sestra a pak já. jo jáá :) brečím ♥ moc tě miluju :)

2 ♥Blboidka♥ | 15. června 2014 v 8:31 | Reagovat

nemám slov! jsi dokonalá! ♥:o
A tohle mi bude chybět :(*
taky tě miluju! ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama