Day Four: Seven things that cross your mind a lot.

28. června 2014 v 22:39 | Sola Fidelis/sola.
1. Smrt. Ne ve smyslu "jak se zabiju", ale ve smyslu "jak asi umřu" - stará, mladá, připravená, hrdinsky, zbytečně, pro někoho milovaného…
2. Vždy je to knížka a fanfiction, které právě čtu. Takže je to asi tak deset až dvacet různých věcí, ale jejich osudy mi dohromady nesplývají, nebojte. Přemýšlím o hrdinech, kteří mi leží v mysli.3. Měla bych konečně začít dělat domácí úkol/ročníkovou práci/prezentaci/učit se/etc.
4. Měla bych přestat tolik jíst a začít cvičit, sestra s matkou mají pravdu. Jé, jídlo!
5. Fakt bych měla překládat, nebo aspoň psát Darts!
6. Jak bude vypadat můj život… později - budu cestovat, žít své sny, zůstanu doma, budu mít děti, budu bohatá, neudělám školu, napíšu knihu, zůstanu žít doma…?
7. Nesnáším menstruaci, nesnáším menstruaci, nesnáším menstruaci. DOPRDELE JÁ CHCI BEJT CHLAP!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Nathalie Surynka | Web | 9. července 2014 v 1:18 | Reagovat

U poslední myšlenky jsem se musela smát :D  Říkala jsme si to vždycky, když jsem se musela předávkovat Ibalginem, nebo pokaždé, kdy mi bylo špatně od žaludku :D Ale řešení to naštěstí mělo a posledních pár měsíců už chlap být nechci :D

Myšlenka 3, mám ji v hlavě téměř nepřetržitě... začít ale něco dělat? Času dost!

6. Čím dál častěji nad tím uvažuju - creepy! Naprosto mě to děsí :D

2. - Už přemýšlím výhradně o knížkách, FF jsem totiž přestala číst.

Docela mě mile potěšilo (a překvapilo), že máš odkaz na můj blog pořád v menu, měla jsme pocit, že už mě snad všichni vyškrtli z listiny blogerů. :D

Rozhodla jsem se v posledních dnech udělat trochu update blogu. Z důvodu, který vysvětluji v jednom krátkém článku, jsem si dala tu práci a vymazala z "Doupěte" (vzhledem k tomu, že blogu už Povídkové doupě neříkám a visí tam název Druhý svět jedné Francouzky, mohla bych blogu říkat "Svět"... ?) všechny fan fiction povídky a ponechala tam pouze originální tvorbu. Časem bych chtěla přidávat články na různá společenská témata (není to příliš ambiciózní plán? bůhví, jestli to dodržím aspoň z poloviny) a třeba i komentáře na různé společenské události - to bych ale nejprve musela mít čas na jejich navštěvování.

Anyway, FF z blogu zmizelo, zatím tam je pár článku z "pohledu na svět", které bych časem mohla trochu aktualizovat, zkrátit a tak, dále tam jsou originální povídky, fotky, kresby... Mám v plánu tam dodat víc receptů, zatím tam je jen jeden. Takže jestli tě tímhle můžu nalákat, aby ses mrkla, budu ráda :-)

Probíhá tam zrovna i anketa, protože jsme před pár měsíci zveřejnila úryvek z příběhu, který mě jen tak napadl, a chtěla jsem vědět, jestli by byl zájem o jeho pokračování. A zároveň jsme dnes zveřejnila Prolog k povídce, jejíž zápletka je tak trochu "kontroverzní". Čeští podnikatelé-zloději, to vše zaobaleno do "rodinného románu" se asi neobjevuje každý den.

Takže znovu opakuji, navštívíš-li mé stránky, budu ráda :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama