Červenec 2014

Neužitečnost a nuda.

24. července 2014 v 19:15 | Sola Fidelis/sola.
Tak slavný jako Pýcha a předsudek můj článek nebude, ale aliterace je vždycky dobré rozvveselení, že?

Mám za sebou půlku léta, přečetla jsem několik fanfics (povětšinou úžasných), koupila pár hadrů, utratila dost peněz, vyjela na vodu a k babičce... Nic tak moc zvláštního. Ale jsem spokojená, žejo. A samozřejmě čeština. Učím sestřenku na reparát.

Denní režim se mi posunul, spát chodím okolo třetí (což považuji za optimální) až... no, hm, déle, a vstávám po dvanácté, pokud mě nikdo nebudí (což se ale stává) a nezpůsobuje mi spánkový deficit (díky, mami).

Z vody jsem poštípaná jak bitch, nad horním rtem se mi udělal opar, pod spodním pupínek a na levé straně trochu na bradě další. Ano! Prázdniny! Ale co si stěžuju, hlavu si stejně myju stěží jednou za týden a prakticky nevycházím z domu. (Pokud nejdu zalít zahradu nebio si zaplavat do bazénu.) (Což není často.) Jak by mi mohlo záležet na vzhledu.

Dny trávím brouzdáním na internetu, čtením anglických fanfics, tumblr, stahováním seriálů (na které se ale nekouknu, protože chci mít celou sérii a udělám si little private marathon), trošku překladem, líným uklízením a trochou toho organizování (skřínš, šuplíků, ...). A vařením. Musím si vařit, nikdo to za mě neudělá. A zkouším DIY, když už chci nějkej ten pohyb.

No jo, už vás neotravuju. Jdu si přečíst nějakou shitty harlequin, ať můžu nadávat na blbost hlavní hrdinky, plochost charakterů a předvídatelné reakce. Egh.

Love y'all. xx
SF

Day Five: Six things you wish you’d never done.

1. července 2014 v 22:55 | Sola Fidelis/sola.
I'm gonna break this rule and not doing day five.

Okay, I already wrote three things i regret, but I'm not ever posting them.

The thing is: I regret doing them, but those things, awkward and hurtful as they were, every single one of those things taught me something more. And important.

So yes, they were as i said awkward and embarassing. Really embarassing. But I learned few of the most important stuff from those.

I'm glad they happened.